Про нашу компанію "ПРОСТОР" та її ідеологію


Прийшовши у меблевий бізнес, ми почали одночасно розвивати усі його основні напрями: виробництво систем для шаф-купе у місті Біла Церква та регіоні
, виробництво корпусних меблів, продаж матеріалів. Наша компанія становить собою незалежну одиницю, що дозволяє їй проводити гнучку політику торгівлі, враховуючи місцеві особливості. Багатовекторність бізнес-інтересів нашої компанії становить основу її стабільної роботи. Кожен з напрямів є самостійним і одночасно становить частину торгово-виробничого циклу.
Компанія "ПРОСТОР" має свою стратегію розвитку, якої чітко і неухильно дотримується. І результати дозволяють впевнено дивитися у майбутнє.
Якщо казати про український меблевий ринок взагалі, то можна назвати ряд конкурентних переваг, використавши які ми можемо вигравати на ринку. Це і сировинні ресурси, і більш-менш дешева енергія, розвинені транспортні комунікації. Але найбільшими потенційними перевагами є високий інженерний потенціал України і, як не дивно, великі можливості оптимізації виробничих і бізнес-процесів.
Запас міцності вітчизняних виробників меблів достатньо великий для того, щоб не просто вижити, а й перемогти у конкурентній боротьбі з імпортною продукцією. Звичайно, щоб зберегти капітал і виробництво, доведеться приділити більше уваги торгівлі меблями.
КУПУЙ УКРАЇНСЬКЕ!

Світлиникомпанія"Простор"Біла Церкванашого виробництва.