Надійні системи для
шаф-купе

Надійніі системи для шаф-купе

Використання розсувних систем - це часто не просто творче рішення для гармонійного компонування домашнього або офісного простору, але необхідність, викликана особливостями того чи іншого приміщення. Такі меблі дозволяють забути про незручності, які пов'язані з розкритими дверцятами.

Висока якість
комплектуючих

Висока якість комплектуючих

Наша копанія "Простор" у Білій Церкві пропонує продаж міцних і якісних виробів, створених на наших виробничих потужностях. Широкий вибір виробів дозволить кожній людині обладнати своє помешкання зручними у використанні меблями, з різних технічними характеристиками і можливостями.

Надійні розсувні системи для шаф-купе

Використання розсувних систем - це часто не просто творче рішення для гармонійного компонування домашнього або офісного простору, але необхідність, викликана особливостями того чи іншого приміщення. Такі меблі дозволяють забути про незручності, які пов'язані з розкритими дверцятами. Крім зовнішніх декоративних панелей і внутрішніх секцій, розсувний механізм містить ряд різних деталей, прихованих від очей. Саме недоступна погляду фурнітура для розсувної системи і визначає довговічність, рівень шуму, тип її установки, а іноді і ціну.

Отже, якщо ви вже визначилися з зовнішнім виглядом вашої шафи, необхідно розібратися, як його правильно встановити. Фурнітура для розсувних систем складається з ряду комплектуючих, основними з яких є ходові елементи і напрямні. Саме від їх типу і матеріалу і залежить все подальше компонування, а також термін експлуатації вашої конструкції. Крім роликів і направляючих, при установці часто використовують обмежувачі руху, буферні щітки і доводчики, які забезпечують м'якість і безшумність закриття, а також протистоять швидкому зношуванню матеріалу.

Дуже важливо правильно розрахувати вагу, а також розміри рухомих панелей, ретельно підібрати необхідні для здійснення вашої мети деталі механізму. Варто також розуміти відмінності в роботі фурнітури для вертикальних і для горизонтальних розсувних систем. При необдуманому виборі комплектуючих або некоректній установці, непропорційно збільшується навантаження на ролики і напрямні, що може привести до передчасної поломки або ускладнень в роботі. Наприклад, при горизонтальному кріпленні складових, які призначені для вертикального монтажу, їх несуча здатність істотно скорочується.